Autorska przerwa

Szkolenie?
Czas na autorską przerwę!
A Gdzie?
W sali kreatywnej w Scandic Gdańsk!

Duży wybór sal konferencyjnych, czterogwiazdkowy standard, hotel z doskonałą lokalizacją, wyjątkową obsługą i niebanalną propozycją na organizację szkolenia.

Słowem – hotel Scandic Gdańsk zaprasza na oryginalne szkolenia.

Dowodem na to jest nietypowy koncept konferencyjny wprost ze Skandynawii.

Jeśli czujesz, że uczestnikom szkoleń brakuje energii daj się pozytywnie zaskoczyć naszymi pomysłami.

W czasie całego spotkania konferencyjnego zaoferujemy nasz słynny bufet śniadaniowy z popołudniowymi, zdrowymi (słonymi i słodkimi) przekąskami, organizowany wspólnie dla uczestników wszystkich konferencji. W bufecie przerwy kawowej znajdziemy wszystko co zadowoli każdego m.in. miodowo-owsiane batoniki energetyczne, świeżo upieczone croissanty, twarożek z ziołami czy warzywne i owocowe smoothie oraz  kolorową fritatę jak również dania bezglutenowe i wegetariańskie – czyli coś ciepłego, coś konkretnego i coś słonego lub słodkiego w zupełnie innej odsłonie. Przekąski dopełniamy wyborem herbat, wód smakowych oraz kawy Fairtrade – świeżo parzonej z ekspresu. Pamiętamy również o osobach z alergią czy nietolerancją pokarmową, dla których przygotowujemy osobne menu.

To wszystko w specjalnej cenie z trzema opcjami do wyboru- bufet poranny bądź popołudniowy lub też całodzienny.

Na bufecie przygotowane są specjalne kubki, które można wziąć ze sobą na szkolenie i… podpisać imieniem, dedykacją lub hasłem przewodnim eventu. Bufet kawowy jest jeden dla wszystkich- co z pewnością integruje wszystkich uczestników i już nikt nie spojrzy z zazdrością na bufet uczestników innej konferencji:-)

Zielony i bardzo bogaty w składniki odżywcze, uwzględniający wymagania dietetyczne i pełen świeżych ziół bufet lunchowy przygotowany przez Szefa Kuchni – Piotra Ślusarza, spełni oczekiwania każdego z uczestników i pomoże utrzymać ten sam poziom energii przez cały dzień spotkania.

A jeśli mowa o szkoleniu postawiliśmy również na komfort i wygodę uczestników. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy salę kreatywną z kolorowymi pufami i stolikami. Mieszane ustawienie sali  z pewnością zapewni twórczą i wyjątkową atmosferę szkolenia a także może być opcją dodatkową dla Wykładowców/Panelistów dużej konferencji i zapewnić strefę odpoczynku i pełnego relaksu.

W przerwie uczestnicy mogą również skorzystać z łamigłówek/ gier przygotowanych w sali, stacji ładowania telefonów i innych urządzeń elektronicznych, punktów dostępu do bezprzewodowego Internetu w technologii NFC. Pomyśleliśmy również o spokoju trenera – podczas spotkania może on skorzystać z „magicznego pudełka”, w którym znajdują się pomysły na zadania integrujące lub energetyzujące grupę szkoleniową. Co więcej aby mieć pewność, że spotkanie będzie tak efektywne jak to możliwe w sali dostępny jest „żłobek” dla telefonów komórkowych:)

Organizując spotkanie w Scandic można przyczynić się do wspólnej pracy na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spotkania dla EKO świadomych to nasze hasło promujące oszczędne wykorzystanie zasobów naturalnych – nasze materiały konferencyjne oznaczone są znakiem ekologicznym, współpracujemy z MESH, segregujemy wszystkie odpady a także filtrujemy własną wodę, aby działać na rzecz zdrowia naszej planety.

Zależy nam na ciągłym uatrakcyjnieniu oferty konferencyjnej i jako skandynawska sieć kładziemy duży nacisk na komfort naszych Gości a także wspieramy nieszablonowość.

Więcej informacji: tel. 58 300 60 44 e-mail: meeting.gdansk@scandichotels.com

  • Zobacz
    zdjęcia

Sala
weselna

Newsy

Kalendarz
kulinarny

Spotkania i imprezy
okolicznościowe

Kontakt z nami

Wyślij
Senso Restaurant & Bar
Podwale Grodzkie 9
80-895 Gdańsk
woj. pomorskie
Godziny otwarcia:
Restauracja: 12.00-22.00
Bar: 12.00-23.00
Tel: 58 300 60 06
senso.gdansk@scandichotels.com

NIP: 5272552526