Gdańsk na Instagramie czyli podróż po ciekawych profilach!

Zanim wybierzemy się do Gdańska wiele osób zaczyna ekscytującą podróż od przeszukiwania Internetu w poszukiwaniu interesujących, wartych zobaczenia miejsc oraz zakamarków, niekoniecznie znajdujących się w głównym nurcie turystycznym miasta. W tym miejscu z pomocą przychodzi nam Instagram, dzięki któremu wirtualnie zwiedzimy miejsca nieznane wielu turystom, ukryte przed wzrokiem przechodniów, z wartościową historią lub zupełnie zapomniane.

Jakie profile związane z Gdańskiem warto śledzić na Instagramie? Jest ich całkiem dużo! Część z nich prezentuje nam całe miasto w obiektywie niewielkiego telefonu, niektóre natomiast skupiają się na niewielkim wycinku, prezentując go nam z każdej możliwej strony. Sprawdźmy więc który z nich przypadnie Wam do gustu najbardziej!

  1. @gdansk_official

Najważniejszy profil w mieście. Każdego dnia przybywa ogrom niesamowitych zdjęć, dzięki którym poczujemy się jak prawdziwi odkrywcy, zwiedzając miasto wzdłuż i wszerz, poznając Gdańsk z wyjątkowej strony.

Instagram Gdańsk

2. @trojmiastopl

Profil co prawda nie dotyczy tylko Gdańska jednak materiały jakie możemy tu znaleźć zdecydowanie zachęcają do odwiedzenia Trójmiasta i spędzenia w nim nie kilku a kilkunastu dni. Minimum kilkunastu dni.

Instagram Trójmiasto

3. @igersgdansk

Profil pasjonatów fotografii oraz miłośników Gdańska a więc najlepsze z możliwych połączeń. Zdjęć tutaj zamieszczonych nie znajdziemy nigdzie indziej, docierają bowiem w miejsca, o których nawet mieszkańcy mogą nie wiedzieć.

IgersGdańsk

4. @stadionenerga

Chluba miasta a jednocześnie jedno z tych wyjątkowych miejsc, gdzie dzieje się bardzo dużo. Nie tylko piłkarskie emocje lecz także ogrom innych wydarzeń sprawia, że profil ten staje się obowiązkowym na mapie Instagramu.

Stadion Energa Gdańsk

5. @scandicgdanskofficial

Naszego oficjalnego profilu na Instagramie zabraknąć nie mogło! Zdjęcia z hotelu, fotografie z restauracji oraz inspiracje od mieszkańców Gdańska to mamy nadzieję ciekawe połączenie, warte obserwowania.

Scandic Gdańsk

Sala
weselna

Newsy

Kalendarz
kulinarny

Spotkania i imprezy
okolicznościowe

Kontakt z nami

Wyślij
Senso Restaurant & Bar
Podwale Grodzkie 9
80-895 Gdańsk
woj. pomorskie
Godziny otwarcia:
Restauracja: 12.00-22.00
Bar: 12.00-23.00
Tel: 58 300 60 06
senso.gdansk@scandichotels.com

NIP: 5272552526