Nowoczesne pokoje Standard Plus już czekają na gości!

Co decyduje o popularności hotelu oraz satysfakcji gości z pobytu? Lista elementów wbrew pozorom jest dość długa, rozpoczynając od lokalizacji, poprzez pierwsze wrażenia wizualne, sympatyczny kontakt z obsługą, dostęp do podstawowego wyposażenia a przede wszystkim… wystrój pokoju, w którym spędzimy albo jedną, krótką noc, albo jak w niektórych przypadkach nawet kilka tygodni.  Podążając tym tropem postanowiliśmy odmienić część gościnną, nadając jej zupełnie nowy, dostosowany do lokalizacji hotelu wygląd.

SCND_newroom_l-1 (2) copy

Zanim jednak przeniesiemy się bezpośrednio do pokoi zatrzymajmy się na chwilę w lobby, które także przeszło kilka bardzo istotnych zmian. Kluczowe dla nas stały się trzy słowa, idealnie opisujące naszą lokalizację. Natura, morze i port bezsprzecznie kojarzą się z Gdańskiem. Pierwszy kontakt z nową aranżacją następuje już w przypadku mebli, w których dominujący czarny kolor przywodzi na myśl portowe żurawie. Opinie pierwszych gości wyrażały przede wszystkim zachwyt nad połączeniem nadmorskiego klimatu z hotelową surowością.

Czym jeszcze zaskakuje lobby?

Materiały użyte do aranżacji wnętrza nawiązują do natury i jej bezkompromisowego kształtu. W lobby w zabudowie wnęk zastosowana została technika nadruku na lustrze z niebieską folią zdjęć fragmentów dźwigów portowych. Zanim jeszcze opuścimy hotel by udać się chociażby nad Motławę już w jego wnętrzu poczujemy ten wyjątkowy klimat, który przywiódł nas do tego cudownego miasta.

SCND_newroom_l-4 copy

Czy w pokoju hotelowym jedynie śpimy, nastawiając się na wygodne łóżko oraz miękkie poduszki, uznając to za maksimum naszych oczekiwań? Zdecydowanie nie. To wyjątkowe miejsce w którym albo rozpoczynamy dzień pełen wrażeń, mając w planach zwiedzanie miasta, albo dzień kończymy, odpoczywając i segregując w myślach wspomnienia minionych godzin. To także miejsce w którym czuć powinniśmy się jak we własnym domu.

Co czeka więc na naszych gości?

Wprowadzeniem do części gościnnej jest korytarz w nowej odsłonie, którego komfortowa wykładzina firmy Lano ze specjalnie dobraną kolorystyką nawiązującą do całości, doskonale podkreśla spójny charakter wnętrz z pokojami. Jednolita okładzina ścienna BN International przełamana jest grafikami z motywami około portowymi, które zamknięte są płaszczyznami nawiązującymi do konstrukcji dźwigów. Całość tworzyć ma niepowtarzalny klimat, idealnie pasujący do idei i misji sieci hoteli Scandic.

standard plus 5 pomniejszone

Także ekologiczne podejście naszej marki znalazło swoje odzwierciedlenie w drewnianej podłodze oraz delikatnej, naturalnej kolorystyce wykończenia. Swoje miejsce znalazło także kilka morskich motywów, z wykorzystaniem odcieni błękitów oraz dedykowanej grafice. Nad idealnie dopasowanym klimatem czuwają natomiast oprawy oświetleniowe firmy Northern Lighting.

Jedną z niespodzianek dla naszych gości jest natomiast motyw origami, jako swoista zachęta do zabawy papierem, z wykorzystaniem tej niebywałem sztuki. Kolejne niespodzianki będą czekać więc na następnych piętrach…

Sala
weselna

Newsy

Kalendarz
kulinarny

Spotkania i imprezy
okolicznościowe

Kontakt z nami

Wyślij
Senso Restaurant & Bar
Podwale Grodzkie 9
80-895 Gdańsk
woj. pomorskie
Godziny otwarcia:
Restauracja: 12.00-22.00
Bar: 12.00-23.00
Tel: 58 300 60 06
senso.gdansk@scandichotels.com

NIP: 5272552526