Nowy koncept konferencyjny, stworzony by osiągać cele!

Głęboko wierzymy w to, że oprócz dostarczania naszym gościom najlepszych i najwyższych standardów związanych z usługami hotelowymi nasz misją jest także łączenie ludzi, pod względem biznesowym, społecznościowym. Z tego też powodu powstał zupełnie nowy koncept konferencyjny, którego zadaniem jest ułatwienie bezpośrednich kontaktów, zwiększenie możliwości zdobywania wiedzy oraz poznawania wyjątkowych ludzi, którzy mogą wspólnie pracować oraz dzielić swoje pasje.

Wierzymy w moc spotkań. To one pozwalają nam na zdobywanie największych doświadczeń, dzielenie się wiedzą oraz umiejętnościami. To one pozwalają na poszerzanie horyzontów i odkrywanie zupełnie nieznanych nam do tej pory elementów życia. Dają nam również, chociaż właściwie przede wszystkim, możliwości rozwoju naszego biznesu, poznawanie wartościowych partnerów i budowania tego, nad czym pracujemy zapewne od bardzo wielu lat. Postanowiliśmy zadbać więc o ten element w jeszcze większym stopniu niż dotychczas.

Nowy koncept konferencyjny

Na czym on właściwie polega? Założeń jest kilka, nie chcemy zdradzać wszystkich by odwiedzające nas osoby na własnej skórze poznały jak wyglądać mogą konferencje i spotkania biznesowe w nowoczesnym miejscu. Odrobinę opowiedzieć jednak możemy… Zależy nam bowiem przede wszystkim na tym, by miejsce w którym się spotykacie różniło się pozytywnie od przyjętych standardów i nudnych norm, które nie zawsze muszą się sprawdzać. Szczególnie, jeżeli w miejscu tym spędzamy kilka godzin.

Scandic Hotel

Atrakcyjne, urozmaicone sale konferencyjne to dla nas pierwszy i najważniejszy element, dzięki któremu czas w nich spędzony wygląda odrobinę inaczej. To co jednak równie istotne a często niedoceniane przez organizatorów, to odpowiednie jedzenie w czasie przerwy lunchowej bądź obiadowej. W szczególności, że to właśnie w trakcie takich przerw toczą się najciekawsze rozmowy, poznajemy współtowarzyszy mijającego dnia oraz dzielimy się spostrzeżeniami, o jakie bezpośrednio na sali ciężko.

Warto dbać nawet o drobiazgi

To one dają nam poczucie dobrze spędzonego dnia. Staramy się więc by nasze bufety wypełnione były możliwie jak najbardziej zróżnicowanymi przekąskami, zdrowymi, sezonowymi dodatkami, dzięki którym zaznamy nie tylko intelektualnej lecz także fizycznej i estetycznej przyjemności. Pamiętając również o wegetarianach, różnych upodobaniach kulinarnych, unikając glutenu i laktozy.

Scandic Konferencje

Jak często denerwowały Was dźwięki telefonów rozlegające się po sali w trakcie wystąpienia lub spotkania biznesowego? Wiemy o tym aż za dobrze, przygotowaliśmy więc żłobek dla telefonów, miejsce w którym bezpiecznie poczekają na swojego właściciela. Spokój zapewniony na długie godziny! Aby przełamać pierwsze lody na salach czekają natomiast tajemnicze pudełka, których zawartość pozwoli na rozluźnienie atmosfery oraz poznanie pierwszych uczestników. Co się w nich znajduje? Ten element pozostawimy póki co niewyjaśniony…

Sala
weselna

Newsy

Kalendarz
kulinarny

Spotkania i imprezy
okolicznościowe

Kontakt z nami

Wyślij
Senso Restaurant & Bar
Podwale Grodzkie 9
80-895 Gdańsk
woj. pomorskie
Godziny otwarcia:
Restauracja: 12.00-22.00
Bar: 12.00-23.00
Tel: 58 300 60 06
senso.gdansk@scandichotels.com

NIP: 5272552526