Restauracja

Twój kulinarny kącik w Gdańsku!

Świetna lokalizacja, nowoczesne wnętrza i różnorodne menu sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno na spotkania biznesowe,  jak i te w gronie najbliższych.

Z powodzeniem można tu świętować weselne uroczystości, ale również znaleźć odosobniony zakątek na bardziej kameralne spotkania. Europejskie smaki, oryginalne składniki i bogactwo aromatów to wspaniałe zapowiedzi naszej nowoczesnej kuchni, gdzie z inspiracją i zaangażowaniem przygotowywane są potrawy ze świeżych produktów od sprawdzonych dostawców. Stawiamy na jakość i sezonowość naszych dań, dlatego poza standardową kartą menu z ulubionymi przez naszych Gości potrawami, przygotowujemy również menu sezonowe.

Nie zapominamy również o Gościach, którzy są wegetarianami lub alergikami – w naszej karcie oznaczyliśmy potrawy zdrowe, bez laktozy, bezglutenowe oraz wegetariańskie. Uzupełnieniem menu jest staranny wybór win z karty barowej.

Internet bezprzewodowy jest dostępny dla wszystkich Gości. Dla najmłodszych dostępny jest kącik zabaw, menu dziecięce oraz wszystkie akcesoria dla dzieci w każdym wieku. Restauracja Senso znajduje się naprzeciwko dworca głównego PKP w Gdańsku.

Zapraszamy!

Sala
weselna

Newsy

Kalendarz
kulinarny

Spotkania i imprezy
okolicznościowe

Kontakt z nami

Wyślij
Senso Restaurant & Bar
Podwale Grodzkie 9
80-895 Gdańsk
woj. pomorskie
Godziny otwarcia:
Restauracja: 12.00-22.00
Bar: 12.00-23.00
Tel: 58 300 60 06
senso.gdansk@scandichotels.com

NIP: 5272552526