Sale szkoleniowe w Scandic, idealna przestrzeń dla biznesu!

W biznesie, jak w życiu, monotonia i brak zauważalnych, pozytywnych zmian to stanie w miejscu i brak rozwoju. Jako sieć hoteli Scandic chcemy prezentować nie tylko najwyższy możliwy poziom lecz także standardy, jakich nie powstydziłyby się największe ośrodki w całej Europie. Oprócz modernizacji części hotelowej postanowiliśmy więc oddać Wam do dyspozycji jedne z najnowocześniejszych, najlepiej wyposażonych sal konferencyjnych oraz szkoleniowych, nie tylko w Gdańsku ale także w całej północnej Polsce! Co takiego dla Was przygotowaliśmy?

Oddajemy w Wasze ręce sale konferencyjne, sale szkoleniowe oraz sale w pełni dostosowane do spotkań biznesowych, designem oraz dodatkowymi usługami zdecydowanie wykraczające poza to, co mieliście okazję zobaczyć do tej pory. Wygląd sal dostosowaliśmy do wciąż rosnącego zapotrzebowania oraz standardów, efekt tych prac przeszedł jednak nawet nasze oczekiwania. Wszystkie sale podziwiać możecie na poniższych fotografiach.

Sala konferencyjna Gdańsk

Wyjątkowe wnętrza to jednak nie wszystko. Będąc szczerym, to dopiero początek. Do Waszej dyspozycji oddajemy bowiem również dedykowanego opiekuna, który zadba o każdy element związany ze szkoleniem bądź konferencją. Korzystając z naszych powierzchni nie jesteście bowiem pozostawieni bez opieki. Czas spędzony w Scandic zdecydowanie musi pozostać w Waszej pamięci w pozytywny sposób.

Ponieważ technologia już dawno wkroczyła do naszych standardów, do dyspozycji otrzymujecie także bezprzewodowe łącze internetowe w każdej sali, rzutniki multimedialne Wifi, stacje ładowania telefonów i innych urządzeń elektronicznych oraz punkty dostępu do bezprzewodowego Internetu  w technologii NFC. W naszych salach pozostaniesz w kontakcie ze światem w pełni nieograniczonych możliwościach.

Sala szkoleniowa Gdańsk

Szkolenia w Gdańsku

Przygotowaliśmy dla Was także zupełnie nowe menu konferencyjne, przygotowane specjalnie w tym celu przez naszego Szefa Kuchni, Piotra Ślusarza, którego na pewno znacie z takich programów jak Top Chef oraz Hell’s Kitchen. Proponujemy Wam zielony lunch z opcją wegetariańską i bezglutenową – bardzo bogaty w składniki odżywcze, uwzględniający wymagania dietetyczne i pełen ziół bufet lunchowy.  Idealny zestaw by przez cały dzień posiadać energię na zdecydowane działania.

Sala biznesowa Gdańsk

Na tym moglibyśmy zakończyć ale… nie bylibyśmy sobą! W trakcie szkoleń oraz konferencji skorzystać możecie z „magicznego pudełka”, zawierającego gry logiczne dla wszystkich uczestników, pomagając Wam rozruszać się przed kilkugodzinnym wysiłkiem umysłowym. Wykorzystajcie także śmiało nasze małe przedszkole dla telefonów, wszystko po to aby w pełnym skupieniu pozyskiwać wiedzę i realne kontakty!

Dla wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszych sal szkoleniowych przygotowaliśmy specjalną ofertę! Tylko do końca roku możecie wykorzystać ich możliwości zupełnie za darmo. Pamiętajcie, wszystkie drogi prowadzą do Scandic!

Sala
weselna

Newsy

Kalendarz
kulinarny

Spotkania i imprezy
okolicznościowe

Kontakt z nami

Wyślij
Senso Restaurant & Bar
Podwale Grodzkie 9
80-895 Gdańsk
woj. pomorskie
Godziny otwarcia:
Restauracja: 12.00-22.00
Bar: 12.00-23.00
Tel: 58 300 60 06
senso.gdansk@scandichotels.com

NIP: 5272552526